KLAUZULA INFORMACYJNA

- p. Aleksandra Jaworska
- p. Piotr Andrzejczak
- p. Iwona Solecka

Aby ułatwić kontakt z prezydium Rady Rodziców, uruchomiliśmy skrzynkę e-mail: radarodzicow.sp1lask@gmail.com

Prosimy o przesyłanie Państwa obserwacji, uwag i propozycji dotyczących obszarów działalności Rady.

Szanowni Rodzice!

Rada Rodziców zwraca się do Państwa z gorącą prośbą o aktywne włączenie się wszystkich Rodziców w gromadzenie składek na rzecz Rady Rodziców.

Celem Rady Rodziców jest pomoc w dofinansowaniu wszystkich wartościowych, wymagających wsparcia inicjatywy. Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły.

W roku szkolnym 2020/2021 zgromadzone środki na koncie Rady Rodziców planujemy przeznaczyć między innymi na:

1. Zakup ławek parkowych przed budynek szkoły przy ulicy 9 Maja.
  2. Organizację Kiermaszu Bożonarodzeniowego, ze względu na sytuację z wirusem, będzie to kiermasz online.
  3. Organizację Pikniku Szkolnego, planowanego na maj 2021 (szczegóły później). To wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem i swoim zasięgiem przekracza mury szkoły.
  4. Organizowanie konkursów w szkole (nagrody, poczęstunek).
  5. Organizowanie przewozu uczniów na zawody i konkursy.
  6. Nagrody na zakończenie roku:
  7. a) dla wszystkich uczniów klas III,
  8. b) dla wyróżniających się uczniów i sportowców klas IV-VIII.

Bez wsparcia finansowego z Państwa strony i przy ograniczonym budżecie nie będziemy w stanie zrealizować w/w celów. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich Rodziców o zrozumienie i współpracę.

Dobrowolną składkę w wysokości:

1. 50 zł na pierwsze dziecko,
  2. 25 zł na drugie dziecko,
  3. 0 zł na trzecie i kolejne dziecko

można wpłacać na konto bankowe Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łasku:

Bank Spółdzielczy w Poddębicach

W tytule wpłaty należy podać nazwisko i imię dziecka oraz klasę.

Możliwe są też wpłaty do przedstawicieli Rady Oddziałowej swojej klasy.

UWAGA! Dla klasy z największą liczbą wpłat przewidziana jest nagroda w postaci biletów do kina.

W roku 2019/2020 z środków zgromadzonych na koncie Rady Rodziców zrealizowano następujące przedsięwzięcia:

Lp.

Rodzaj

Kwota

1

Zakup 200 sztuk składanych krzeseł

8 516 zł

2

Zakup zestawu nagłaśniającego

4 175 zł

3

Zakup 148 książek na zakończenie roku

3 977 zł

4

DJ na Andrzejki i Zabawę karnawałową

1 600 zł

5

Zakup 12 kompletów sportowych dla uczniów biorących udział w zawodach sportowych

1 021 zł

6

Transport na zawody sportowe

1 004 zł

7

Kiermasz świąteczny

8

Materiały biurowe na nagrody

9

Dyplomy dla klas I na pasowanie

10

Poczęstunek zawody sportowe

11

Nagrody dla uczniów biorących udział w konkursie piosenki w j. angielskim

12

RAZEM

21 229,44 zł

W roku szkolnym 2019/2020 klasą, która miała najwięcej wpłat była klasa 1 c (obecnie klasa 2 c). Przewidzianą nagrodą były bilety do kina, niestety z powodu pandemii, Rada Rodziców postanowiła zmienić nagrodę z biletów do kina na pizzę. Pizza zostanie zamówiona uczniom do klasy, jak tylko sytuacja nam na to pozwoli.

Serdecznie dziękujemy.

Pozdrawiamy