Informacja Administratora

- p. Aleksandra Jaworska
- p. Piotr Andrzejczak
- p. Iwona Solecka

Aby ułatwić kontakt z prezydium Rady Rodziców, uruchomiliśmy skrzynkę e-mail: radarodzicow.sp1lask@gmail.com

Prosimy o przesyłanie Państwa obserwacji, uwag i propozycji dotyczących obszarów działalności Rady.

Szanowni Rodzice!

Serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty dokonane w roku szkolnym 2020/2021. Jednocześnie zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o aktywne włączenie się wszystkich w gromadzenie składek na rzecz Rady Rodziców.

Celem Rady Rodziców jest pomoc w dofinansowaniu wszystkich wartościowych, wymagających wsparcia inicjatyw. Dzięki wpłatom możemy wspierać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły.

W roku szkolnym 2020/2021 ze środków zgromadzonych na koncie Rady Rodziców zrealizowano następujące przedsięwzięcia:

Lp.

Rodzaj

Kwota

Ozdoby do choinek na kiermasz świąteczny

Nagrody w konkursie bożonarodzeniowym

1 081,14 zł

Nagrody w konkursie piosenki anglojęzycznej

242,93 zł

Zakup ławek parkowych

2 994 zł

Nagroda za największe wpłaty w roku szkolnym 2019/2020

Statuetki dla sportowców na zakończenie roku

Zakup książek na zakończenie roku dla klas III

1 247,22 zł

Zakup książek na zakończenie roku dla klas IV-VIII

3 310,70 zł

RAZEM

9 524,99 zł

Klasa 1 b (obecna kl. 2 b) miała najwięcej wpłat w roku szkolnym 2020/2021. Nagroda w postaci biletów do kina będzie zrealizowana w październiku 2021 r.

W roku szkolnym 2021/2022 zgromadzone środki na koncie Rady Rodziców planujemy przeznaczyć między innymi na:

1. Zakup siatek do badmintona.

2. Organizację Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

3. Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w budynku szkoły przy ul. Narutowicza.

4. Organizację Pikniku Szkolnego, planowanego na maj/czerwiec 2022 (szczegóły później).

5. Pomoc finansowa przy stworzeniu sali teatralnej w szkole.

6. Organizację balu karnawałowego (jeśli sytuacja epidemiologiczna nam na to pozwoli).

7. Organizowanie konkursów w szkole (nagrody, poczęstunek).

8. Organizowanie przewozu uczniów na zawody i konkursy.

9. Nagrody na zakończenie roku:

a) dla wszystkich uczniów klas III,

b) dla wyróżniających się uczniów i sportowców klas IV-VIII,

c) tablo dla wszystkich uczniów klas VIII.

Dobrowolną składkę w wysokości:

1. 60 zł na pierwsze dziecko,

2. 30 zł na drugie dziecko,

3. 0 zł na trzecie i kolejne dziecko,

można wpłacać na konto bankowe Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łasku:

29 9263 0000 0003 7370 3000 0001 Bank Spółdzielczy w Poddębicach

W tytule wpłaty należy podać nazwisko i imię dziecka oraz klasę.

UWAGA!

Przy 100% wpłatach do końca:

- grudnia 2021 – klasa otrzyma zwrot w wysokości 20% wpłaconej kwoty,

- lutego 2022 – klasa otrzyma zwrot w wysokości 10% wpłaconej kwoty.

Bez wsparcia finansowego z Państwa strony i przy ograniczonym budżecie nie będziemy w stanie zrealizować w/w celów. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich Rodziców o zrozumienie i współpracę.

Serdecznie dziękujemy.

Pozdrawiamy.